Evinizde yada işyerinizde kullandığınız tüm beyaz eşya ürünleriniz için teknik servis alabilirsiniz. Beyaz eşya servisimiz haftanın her günü tecrübeli ekiplerimizle sağlanmaktadır. Eski yada yeni nesil tüm cihazlar için servis verebilmekteyiz. Servis çağrı merkezimize ulaşarak hemen kaydınızı oluşturabilir ve aynı gün adresinizde servis alabilirsiniz.

Beyaz eşyalarda parça ve aksam sorunları ile kullanıcı hatalarından kaynaklı sorunlar sıklıkla görülmektedir. Teknisyenlerimiz tüm beyaz eşya model ürünlerlerin teknolojilerine hakim olup kısa sürede sorununuzu kalıcı olarak çözecektir.

Beyaz Eşya Teknik Servis

Beyaz eşya cihazlarınızın çok daha yüksek performans vermesi ve uzun ömürlü sizlere hizmet etmesi için ayrıntılı teknik servis desteği veriyoruz. Gelişi güzel müdahalelerde bulunmuyor her ayrıtıyı dikkate alıyoruz. Ana kart sorunları, motor arızaları, tesisat problemleri, enerji akım sorunları dahil sorunsuz bir teknik servis sağlıyoruz. Beyaz eşya servis için İstanbul tüm ilçe ve semtlerinden bizlere ulaşabilirsiniz.